O nas

Jesteśmy związani z wodą, dzięki różnym sportom wodnym, odkąd pamiętamy, ale to kajakarstwo jest naszą pasją. Od kilku lat staramy się zwiedzać regularnie z kajaka najbardziej urokliwe rzeki w naszym kraju, który daje pod tym względem zaskakujące możliwości.

Województwo świętokrzyskie jest naszym ulubionym regionem na uprawianie kajakarstwa nizinnego i do tego zapraszamy również Was - żeby właśnie tutaj rozpocząć, lub kontynuować swoją przygodę.

Jako wypożyczalnia staramy się ograniczyć naszą ingerencję w teren rzek po których pływamy do uprzątnięcia śmieci pochodzenia ludzkiego, natomiast przeszkody naturalne zostawiamy takie jakimi są, dzięki czemu trasy zachowują swój naturalny charakter.

Jeśli zdecydujecie się wypożyczyć od nas kajaki, prosimy zabierzcie przywiezione rzeczy ze sobą, tak by pozostawić rzekę w takim samym stanie, lub lepszym niż ją zastaliście. 

Zawsze chętnie porozmawiamy też o ciekawych miejscach do odwiedzenia z perspektywy kajaka, czy to na Kamiennej, czy innych rzekach.